Przejdź do treści

It’s my 4th B-day!

Nie byłoby lipca, bez urodzinowego wpisu na blogu. Ja wprawdzie miło spędzam czas w Londynie, ale przygotowałam sobie kilka życzeń z okazji blogowego święta.

To już 4 lata jak szalona Iwona pisze dziwne rzeczy na blogu. TYM blogu. I niby nic nadzwyczajnego, a jednak – bo kolejny raz mam na to miejsce nieco inny pomysł. O czym informowałam już miesiąc temu. Ale to nie miejsce i czas na roztrząsanie zmian i reformacji blogowych, to czas na życzenia i dobre myśli. No to start! (Bo kilka przemiłych blogerek napisało nam życzenia.)


Pisanie bloga to dziwne zajęcie. Rozpięte gdzieś pomiędzy hobby a zawodem; pomiędzy pisaniem dla siebie a chęcią dotarcia do wielu. Czasem to tylko zabawka, czasem nasza cyfrowa wizytówka, czasem coś więcej. Potrafi pochłaniać sporo pracy i stać się wręcz frustrujące… a przecież, jak ze wszystkim w życiu, po co coś robić, jeśli nie sprawia nam to przyjemności, radości, satysfakcji? Tego właśnie z okazji czwartych urodzin bloga życzę Iwonie – żeby to pisanie, nieważne z czego wypływa i jaki ma cel, zawsze dawało radość.

Agnieszka Żak z bloga Jak napiszę, to będzie


Drogi blogasku i jego szanowna autorko! Mijają już cztery lata od chwili kiedy wspólnie działacie w internetach (a znamy się przecież jeszcze nieco dłużej ). Bywało rożnie, czasem znikaliście na dłużej, ale mam nadzieję, że jednak przynajmniej przez kolejne cztery lata zostaniecie. Nie ukrywam, że podoba mi się wasz ostatni pomysł powrotu do czytelniczych korzeni i większa częstotliwość wpisów o książkach. Z jednej strony fajnie pogadać o tym, co już się czytało, z drugiej mam cichą nadzieję, że czasem pojawią się jakieś notki o pozycjach niedostępnych w Polsce (wicie, rozumicie, skądś inspirację do narzekania pod tytułem “Dlaczego jeszcze u nas nie wyszło?!” trzeba czerpać). Notki o życiu codziennym na wyspach też są spoko – niby Europa, niby niedaleko, ale jednak kultura ciut inna i ciekawa do śledzenia w takich codziennych aspektach, o jakich się w reportażach nie przeczyta.
Tak więc z okazji czwartej rocznicy rozpoczęcia życzę Wam wytrwałości, regularności i konsekwencji w działaniu, oraz wielu ciekawych doświadczeń czytelniczych, którymi moglibyście się dzielić ku uciesze oby coraz liczniejszej gawiedzi.

Moreni z bloga Z pamiętnika książkoholika


Gdy Iwona napisała, że jej blog obchodzi swoją czwartą rocznicę, miałam napisać życzenia dla bloga, ale to blog to nie miejsce, lecz osoba. Dlatego Iwona, życzę Ci kolejnych lat tej internetowej, popkulturowej podróży, masy genialnych pomysłów i weny! Mam nadzieję, że po tych 4 latach blogowania, miejsce, które sobie zbudowałaś zawsze będzie przynosiło radość zarówno Tobie, jak i wszystkim gościom, którzy się tu znajdą.

Gosiarella z Różowego Bloga


Rośnij w siłę, podbijaj serca tłumów. Inspiruj i zachwycaj. Niech każdy, kto odwiedzi Cię pierwszy raz, zostanie z Tobą na długie lata. A ci, którzy już teraz Cię czytają, niech zawsze będą wierni i aktywni.

Klaudyna Maciąg z bloga Kreatywa


A na koniec coś ode mnie dla mnie (żeby dodać nieco akcentu koreańskiego i muzycznego). Gdzieś tam głęboko w środku, jestem trochę nieoficjalną ARMY, więc w prezencie chłopaki z BTS obrzucają mnie serduszkami:

0 komentarzy do “It’s my 4th B-day!”

  1. Spóźnione życzenia rocznicowe! (Jakbym jeszcze trochę się spóźniła, to bym była na czas na następną) Wielu jeszcze rocznic – i radości z pisania. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.