Przejdź do treści

2 kwartał wyzwania 50 książek

50-kwiecein-maj-czerwiec

Obiecane sprawozdanie z kolejnych miesięcy mojego wyzwania, o którym już nawet ja nie pamiętam. I znów w połowie miesiąca, bo wolny czas nie istnieje…

Po moich podsumowaniach miesiąca widać, że to nie był dla mnie zbyt dobry okres czytelniczy — na łeb na szyję padł gdzieś w połowie maja, czyli w połowie kwartału. Nie będzie zatem niczym dziwnym, że i na liście jakoś tak nie za wiele się działo. Przeczytałam dwie książki, co łacznie daje mi 4/50. Wynik powalajacy (szczególnie że to już pół roku za mną).

Znów udało mi się stworzyć grafikę poglądową, która chyba nie jest aż tak czytelna jakbym chciała. Skosowałam planowane pozycje i na zielono oznaczyłam tylko to, co faktycznie przeczytałam.

Ale żeby było czarno na białym, to:

  • w kwietniu udało mi się przeczytać Mężdczyźni objaśniają mi świat Rebecci Solnit;
  • w maju za to zachwyciłam się Kim JiYoung. Born in 1982 Cho Nam Joo.

Co do planów na kolejne miesiące, to nie mam. Może inaczej: jak patrzę, to pewnie i mam ochotę na wiele, ale zupełnie nie wiem na co, a gonią mnie książki na mój FKK. Wygląda na to, że druga połowa roku to będzie forma spadkowa ogólnie w moim czytaniu. Będę z siebie dumna, jeśli uda mi się przeczytać z tej listy chociaż 10 pozycji.

A może coś mi polecacie na rozruszanie czytelniczego nawyku?


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.